PMP#27 Warszawa 26.05.2023 – Eryk Gąszczyk

Temat: Scrumban? „Polski Agile”? – czyli jak odnaleźć się w metodologiach projektowych, odpowiednio je stosować i mierzyć.

184,50 


2023/05/26 17:00 - 2023/05/26 23:59

Brak w magazynie

Doświadczeni specjaliści wiedzą, że nie liczy się tylko wybór narzędzia, ale również umiejętność jego stosowania, a efektywność jest ważniejsza od trzymania się ram i zasad. Znają też żart z brodą o 3 programistach wykonujących projekt w 3 miesiące, zamiast jednym w 9 🙂

Przy stoliku porozmawiamy o:
– metodologiach projektowych
– jakie czynniki należy brać pod uwagę przy wyborze metodologii
– jakie są zalety i wady danych metodologii
– jak skutecznie je stosować, mierzyć i kontrolować
– czy warto zawsze słuchać orędowników jednej słusznej drogi : )

Dla kogo? PM, PO i mid-level management pracujących zarówno w firmach usługowych jak i produktowych – wewnętrznych i zewnętrznych.

Z czym wyjdziesz?
Z otwartą głową, że istnieje coś więcej niż Kanban i Scrum
Z wiedzą na co zwrócić uwagę rozpoczynając lub prowadząc problematyczny projekt
Z dodatkowymi umiejętnościami jako PM czy PO

Eryk Gąszczyk – Sales oraz PM/PO z ponad 10 letnim doświadczeniem. Pracował z markami i firmami takimi jak HP Enterprise, Huawei, Garmin, Media Markt, Pizza Hut, Tinder czy NBA. Prowadził projekty dla klientów w Europie, USA, Kanadzie oraz w Azji.

Obecnie CEO i Founder Software House spinbits oraz CTO startupu med-tech Palsyvue. Business Mentor w akceleratorze foodtech.ac. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami oraz digitalizacją i automatyzacją sprzedaży oraz marketingu w ŚMB