PMP#27 Warszawa 26.05.2023 – Magdalena Gałaj | Marcin Gałaj

Temat: Asertywność – umiejętność stawiania granic nie tylko w pracy projektowej.

184,50 


2023/05/26 17:00 - 2023/05/26 23:59

Brak w magazynie

Asertywność to kluczowa umiejętność w dzisiejszym świecie biznesu i relacji międzyludzkich. Czy zdarza Ci się przekraczać swoje granice, aby spełnić wymagania innych? Czy czujesz się niekomfortowo, gdy masz powiedzieć „”nie”” lub wyrazić swoje niezadowolenie? Jeśli tak, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Podczas naszego warsztatu nauczymy Cię, jak wykorzystać asertywność w swojej pracy projektowej i życiu osobistym. Dowiesz się, jak jasno wyrażać swoje potrzeby i stawiać granice w sposób skuteczny i szanujący zarówno siebie, jak i innych.

W trakcie warsztatu nauczysz się technik asertywności, które pomogą Ci:
– Skutecznie wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania
– Stawiać granice w sposób, który nie krzywdzi innych
– Budować pozytywne relacje z innymi ludźmi

Nie czekaj i zapisz się już teraz, aby nauczyć się, jak stać się bardziej pewnym siebie i skutecznym w pracy i życiu osobistym!

Magdalena Gałaj – Uwielbia pracę z ludźmi, w zgodzie z wartościami, którym jest wierna. Zafascynowana metodami zwinnymi, od 2 lat spełnia się w roli Scrum Mastera. Radość i satysfakcję daje jej możliwość przekazywania wiedzy, wspierania potencjału, który tkwi w ludziach, obserwowania, jak stają się samodzielni i coraz lepsi w tym, co robią. Prywatnie miłośniczka podróży, kina, teatru i dobrej kuchni 🙂

Marcin Gałaj – mąż, ojciec, Scrum Master. Od 4 lat praktykuje Scruma w branży finansowej. Wieloletni biznesowy background sprawia, że doskonale czuje biznesowy aspekt tego, nad czym pracują zespoły scrumowe, z którymi współpracuje. Głęboko wierzy w sens pracy zespołowej. Na co dzień tworzy ramy, w których zespoły mogą się samoorganizować i efektywnie pracować. W wolnym czasie podróżuje, żegluje i serwuje dobrą kuchnię swojej żonie ;)”