PMP#27 Warszawa 26.05.2023 – Magdalena Kamińska

Temat: Jak zorganizować wydarzenie branżowe dla klientów czyli hardkorowe spotkania firmowe.

184,50 


2023/05/26 17:00 - 2023/05/26 23:59

Brak w magazynie

Wiele przedsiębiorstw rezygnuje z wyjazdów na targi lub konferencje. Jednak spotkania stacjonarne to ważny element relacji biznesowych. Podczas tej sesji Round Tables popracujemy wspólnie nad stworzeniem ciekawej formuły wydarzenia, które pozwoli na docenienie dotychczasowych klientów, ale i pozyskania nowych.

Twoim zadaniem będzie zaplanowanie wyjątkowego wydarzenia w swojej firmie – branżowego spotkania dla klientów. Wspólnie odpowiemy na pytanie jak stworzyć formułę doskonałego eventu, który zaskoczy, zbuduje zaufanie, umocni relacje gospodarzy i gości. Zaczniemy od spraw podstawowych – agendy, atrakcji i gadżetów. Poruszone zostaną kwestie budżetu, możliwości współpracy z partnerami wydarzenia, dostępnych opcji i poziomów ryzyka działań. Zastanowimy się jak połączyć podczas wydarzenia merytorykę, element zaskoczenia i dobrą zabawę

Magdalena Kamińska – biznessa marketingu przemysłowego, copywriterka, orędowniczka networkingu i organizatorka wydarzeń z branży Automatyzacja&Robotyzacja. Realizuje i zarządza konferencjami branżowymi – między innymi w Elblągu, w Olsztynie. Współpracuje z Klastrem Obróbki Metali i w styczniu 2023 zorganizowała konferencję M! Marketing Przemysłowy. Promuje ideę Przemysłu 4.0 oraz zrównoważonego rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kierunków edukacji. Prywatnie pasjonatka podróży i strzelectwa sportowego.