PMP#27 Warszawa 26.05.2023 – Magdalena Kotowska

Temat: Konflikty w zespole i jak większa wiedza o sobie może im skutecznie przeciwdziałać.

184,50 


2023/05/26 17:00 - 2023/05/26 23:59

Brak w magazynie

Kluczem do lepszego radzenia sobie z konfliktami w zespole jest lepsze poznanie i zrozumienie siebie, a dzięki temu także innych.

Podczas tej sesji Round Tables dowiesz się, dlaczego ludzie w zupełnie inny sposób odbierają rzeczywistość, dlaczego inaczej myślą i działają oraz jak wykorzystać wiedzę o sobie do skutecznego radzenia sobie z konfliktami w zespole, a także, że:
✔ istnieją różne style myślenia i działania ludzi
✔ większa wiedza o sobie pomoże odkryć z czego wynikają napięcia, konflikty i brak zrozumienia oraz poszukać sposobu na efektywną współpracę z osobami o innym stylu myślenia i działania
✔ można lepiej komunikować się z osobami o innym stylu myślenia i działania
✔ można doceniać osoby, które osiągają cele inaczej od nas
✔ różnorodność w zespole przekłada się na efektywność pracy

Magdalena Kotowska – Praktyczka Biznesu, Certyfikowana: Trenerka FRIS® Style Myślenia, Strengths Coach® (talenty Gallupa), Trenerka i Facylitatorka Everything DiSC®, Coach Psychologii Pozytywnej, Coach kariery, Mentorka zmiany zawodowej i Konsultantka kryzysowa, Pasjonatka Mindfulness i podejścia agile w biznesie.

Praktyczka biznesu: od 10 lat właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Sagitta Business Consulting Magdalena Kotowska.

Doświadczenie: ponad 400 godzin konsultacji, szkoleń, warsztatów i coachingu dla polskich i zagranicznych klientów indywidualnych oraz zespołów.

Pasja: skutecznie wspieram ludzi w osiąganiu tego, czego pragną. Pomagam lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz innych, odkrywając naturalny potencjał umysły klientów.