PMP#27 Warszawa 26.05.2023 – Wojciech Grzybowski

Temat: Gra Gonitwa Gi-Gantta - czyli jak wygrać realizację harmonogramu projektu vs. pasmo nieprzewidywalnych wydarzeń.

184,50 


2023/05/26 17:00 - 2023/05/26 23:59

1 w magazynie

Chciałbym serdecznie zaprosić Cię na niezwykły warsztat szkoleniowy w formie gry – Gonitwa Gi-Gantta. Przygotuj się na emocjonującą walkę o realizację harmonogramów projektów w obliczu nieprzewidywalnych wydarzeń! Zapraszam Cię do wszechogarniającego świata gry, gdzie wcielisz się w jedną z trzech ról: kierownika zespołu projektowego – stratega, HRowca zarządzającego zasobami ludzkimi lub reprezentanta zespołu – negocjatora. Będziesz współpracować i rywalizować z innymi zespołami, dążąc do jak najlepszego rozwiązania problemów i realizacji projektów.

Im lepiej poradzisz sobie z reagowaniem na różne okoliczności i wyzwania, tym większe szanse na pomyślne zakończenie zaplanowanych projektów w ciągu roku. Po zakończeniu symulacji przeprowadzimy analizę doświadczeń, podczas której omówimy:

– Jaką rolę odgrywają umiejętności współpracy z innymi działami w firmie?
– Jak skutecznie negocjować, aby współpraca przynosiła korzyści dla realizacji celów biznesowych?
– Co warto przewidzieć, aby sprawnie realizować projekty?

Jestem przekonany, że ten warsztat dostarczy Ci cennych doświadczeń i wiedzy, które z powodzeniem zastosujesz w swojej codziennej pracy. Nie możemy się doczekać, abyś dołączył do nas i wspólnie odkryliśmy tajniki efektywnej realizacji projektów!

Wojciech Grzybowski – Twórca gier edukacyjnych, Trener Biznesu, Coach, Lider projektów rozwojowych, ekspert w zakresie rozwoju kompetencji biznesowych, budowania dojrzałości i synergii we współpracy oraz zarządzania zespołami. Autor programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla. Jest autorem wielu artykułów na łamach prasy dla menadżerów. Wykładowca na studiach MBA. Twórca takich gier jak: Wschód Dzikiego Zachodu, Starożytna Świątynia, Gonitwa Gi-Gantta, Labirynt Ryzyk, Rewolwerowiec, GPS na Cel, Nie chce Misie, Make Good Grade, Grand Prix i wiele innych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Absolwent austriackiej szkoły trenerów WIFI w Wiedniu oraz w Instytucie Mukoid. Mąż i ojciec 3 dzieci, pasjonat gotowania, czasu z rodziną, dobrej książki, tenisa, biegania i wycieczek górskich.