PMP#28 Wrocław 17.06.2023 – Bartosz Chrobrowski

Temat: Zwinna Transformacja - czyli jak zaaplikować i utrzymać zwinność w krwiobiegu Twojego zespołu i organizacji.

490,77 


2023/06/17 09:45 - 2023/06/17 23:59

Brak w magazynie

Wdrożenie zwinności, to coś więcej, niż tylko zaimplementowanie modnego frameworku o chwytliwej nazwie, to przede wszystkim zainspirowanie do zmiany sposobu myślenia o ludziach, firmie i produkcie.

Na tym warsztacie skupimy się na znajdowaniu rozwiązań i narzędzi, przydatnych zarówno na początku zwinnej transformacji, jak i wszystkim tym, którzy są już w trakcie trwania procesu transformacji, a może nawet mają za sobą pierwsze zwątpienia i trudne decyzję. Dlatego też mocno zachęcam do „przyniesienia” ze sobą pytań, wątpliwości i wyzwań, które będziemy mieli okazję wspólnie omówić i przygotować rozwiązania. Chciałbym, aby na koniec sesji warsztatowej, każdy wyszedł ze wzbogaconym narzędziownikiem i wieloma dobrymi praktykami, które będzie mógł natychmiast zacząć wykorzystywać w swojej codziennej pracy.

Podczas sesji Round Tables:
– Odpowiemy sobie na pytanie, czym jest zwinność,
– Ustalimy co powinniśmy zrobić, zanim rozpoczniemy zwinną transformację,
– Jak działać, aby zwinność weszła do krwiobiegu waszego zespołu, firmy, organizacji,
– Przedyskutujemy i postaramy się rozwiązać konkretne przypadki/problemy, z którymi przyjdziecie na warsztat,
– Rozbudujemy Wasz narzędziownik, o konkretne metody i praktyki.

Bartosz Chrobrowski – Agile Transformation Coach, od ponad 10 lat związany profesjonalnie z Project Managementem w jego zwinnej odmianie. Jego doświadczenie opiera się na współpracy z firmami zarówno z małymi startupami, jak i gigantycznymi korporacjami, wywodzącymi się z różnych branż m.in. bankowej, ubezpieczeniowej, edukacyjnej oraz medycznej. Zwolennik pragmatycznego podejścia do zarządzania projektami, w którym to, dopiero prawidłowo zdefiniowany i zrozumiany cel pozwala rozpocząć dyskusje nt. doboru narzędzi, mających posłużyć do jego osiągnięcia. W swojej pracy konsultanta wspiera liderów, managerów oraz firmy w zwinnej transformacji. Skupia swoją pracę przede wszystkim na ludziach, bo to za rozwojem zespołów, silnego przywództwa i odpowiednim dopasowaniem procesów stoi sukces firm i maksymalizowanie założonych celów.