PMP#28 Wrocław 17.06.2023 – Lech Guzowski

Temat: Planowanie projektów (nie) od d**y strony: czyli jak dowozić rzeczy na czas.

490,77 


2023/06/17 09:45 - 2023/06/17 23:59

Brak w magazynie

Zaczynasz nowy projekt. Ludzie są pełni energii, gotowi do działania, każdy chce pokazać, co potrafi, a wszystko wydaje się być możliwe do osiągnięcia.

Jednak, jak to często bywa, pierwsze trudności pojawiają się szybciej niż się spodziewamy. Zadania zaczynają się komplikować, ludzie gubią się w szczegółach i nie wiedzą, co powinni robić. Problemu się piętrzą, co powoduje, że praca staje się chaotyczna i rozjeżdżająca się, a my sami nie wiemy, jak sobie z nimi poradzić. Brzmi znajomo?

Z odpowiednim podejściem i narzędziami, zmniejszyć ilość „pożarów”, jakie trzeba gasić, i osiągnąć nasze cele w sposób bardziej efektywny i skuteczny.

Pokażę Ci alternatywne rozwiązania, które pozwolą pokonać trudności i napędzić pracę znowu na wysokie obroty.

Co zyskasz podczas sesji przy moim stoliku? Oto kaloryczny zakres:

  • Zaczynamy nowy projekt. Jak zacząć planowanie projektu, aby praca była płynniejsza i dostarczona na czas?
  • Poznamy narzędzie, które pozwoli nam zrozumieć, co dzieje się w zespole podczas pracy nad projektem.
  • Omówimy różnice między udanymi a nieudanymi projektami i nauczymy się rozdzielać to, NAD czym pracujemy, od tego, JAK pracujemy.
  • Skupimy się na roli, wartości i wizji, jakie są niezbędne, aby zespół działał zgranie i osiągnął wyznaczone cele.
  • Poćwiczymy, jak skutecznie zaplanować projekt i doprowadzić go do końca.
  • Omówimy Twoje indywidualne wyzwania przy realizacji projektów i będziemy szukać najlepszych rozwiązań.
  • Przyjrzymy się narzędziom, które pomogą nam w usprawnianiu współpracy, ułatwianiu dawania informacji zwrotnej oraz rozwiązywaniu konfliktów.

Lech Guzowski – Kiedyś project manager w marketingu i IT. Obecnie rozwiązywacz problemów współpracy zespołów bezpośrednio wpływających na wyniki firmy skupiający się na kulturze organizacji

Przez 13 lat zbierałem szlify w Wielkie Brytania dzięki czemu dobrze poznałem kulturę i sposoby pracy firm zachodnich. Jestem prowadzącym we got this, podcast prezentujący organizacje zorientowane na ludzi i twórcą mikropraktyk kulturowych

Miałem przyjemność współpracować z takimi firmami jak KIA, Auth0, Qredo, Meta, BNP Paribas, Zalaris, MongoDB i Automattic.