PMP#28 Wrocław 17.06.2023 – Maciej Gawlik

Temat: Zbuduj progresywną organizację odporną na zmiany – warsztat strategiczny dla osób zarządzających.

490,77 


2023/06/17 09:45 - 2023/06/17 23:59

Brak w magazynie

Szukasz nowego pomysłu na swoją organizację?
Utknąłeś w martwym punkcie i szukasz impulsu do rozwoju oraz nowego otwarcia?
Chcesz coś w niej zmienić, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, od czego zacząć?
Chciałbyś porozmawiać z innymi, którzy mają podobne problemy albo już poradzili sobie z nimi?

Dobrze trafiłeś/trafiłaś!

Merytoryka prac przy stoliku będzie się opierać na metodyce Continuous Transfromation i narzędziach opracowanych przez firmę doradczą LEANSPIN, adresujących wymienione potrzeby.

W pierwszej części warsztatu uczestnicy nakreślą strategiczny kontekst działania swojej organizacji oraz dokonają samooceny „progresywności” swojej organizacji. W drugiej części uczestnicy stworzą model transformacji oraz zaprojektują plan dojścia do docelowej wizji.

Spotkanie będzie mieszanką warsztatu strategicznego i mastermind – wymiany myśli i prezentacji różnych perspektyw osób zarządzających. Dlatego ważne, aby uczestnicy należeli mieli doświadczenie w zarządzaniu organizacjami, mieli wpływ na strategiczne decyje i kształtowanie kultury.

Maciej Gawlik – „Prawda ukryta w liczbach”

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach. Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym.

„Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.”