PMP#28 Wrocław 17.06.2023 – Rafał Matałowski | Piotr Wielkiewicz

Temat: Czym jest zwinny Scrum i jak go mierzyć na poziomie produktu, zespołu oraz Twojego przełożonego.

490,77 


2023/06/17 09:45 - 2023/06/17 23:59

Brak w magazynie

Velocity, Capacity, Burndown Chart, Definition of Done, Definition of Ready itp. itd…

Brzmi znajomo? A to dopiero początek. Podczas naszych warsztatów porozmawiamy sobie o Scrumie z perspektywy budowania jego świadomości w organizacji od podstaw, jak budować świadomość dobrze skonstruowanego procesu, który w rezultacie przynosi efekty nie tylko dla biznesu ale i dla developmentu.

Pokażemy wam jak dobrze, skutecznie poprowadzić dane spotkanie by w rezultacie stało się ono dla was efektywne i interesujące, porozmawiamy też o najczęstszych błędach popełnianych w ich trakcie.

Porozmawiamy o narzędziach i metrykach wspierających Scrum Masterów ale nie tylko w ich codziennej pracy. Pokażemy wam, jak dobrze i skutecznie wyciągać wnioski na podstawie dostępnych danych, szybkiej analizy faktów i jak później, co najważniejsze kiedy, wrócić z tym do zespołu.

Rafał Matałowski – Mam na imię Rafał, od ponad 7 lat jestem związany z branżą IT, od ponad 4 lat ze Scrumem. W trakcie swojej kariery w IT pracowałem jako Front End Developer, QA. Pracując z ludźmi, pomagam im znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie ich problemów poprzez analizę faktów. Moją rolą jest pomóc zminimalizować problemy i zmaksymalizować skuteczność, by dostarczyć możliwie najlepsze rozwiązanie, jakie możemy mieć. Prywatnie, mam dwa zwariowane koty, czytam kryminały i często można mnie spotkać na górce patrzącego na samoloty 😉

Piotr Wielkiewicz – Cześć, mam na imię Piotr, z wykształcenia fizjoterapeuta, aktualnie Scrum master z backgroundem QA w testach manualnych i mobilnych. Na codzień pracuje z zespołami mobilnymi rozwiązując problemy i niemożliwe załatwiając od ręki. Prywatnie, człowiek e-sport (dosłownie), fan motoryzacji i czasów II wojny światowej.