PMP#28 Wrocław 17.06.2023 – Tomasz Sierpiński | Wojciech Sienkiewicz

Temat: Zwinne wytwarzanie produktów i usług? – czyli o Agile poza IT.

490,77 


2023/06/17 09:45 - 2023/06/17 23:59

Brak w magazynie

Chcesz wyprodukować coś innowacyjnego i nie wiesz jak zorganizować pracę projektową?

Czujesz, że nie wszystko możesz zaplanować i potrzebujesz sprawdzonej metody, która pomoże Ci śledzić postępy oraz reagować na zmiany?

Słyszałeś już coś o Agile, ale wydaje Ci się, że w branży, w której pracujesz nie ma on zastosowania, ponieważ jest ograniczony tylko do IT?

Pokażemy Ci jak zwinnie podejść do tworzenia produktów i usług. Sprawdzisz jak działa proces empiryczny w praktyce. Dla nas Agile nie ogranicza się tylko do pisania oprogramowania. Z doświadczenia wiemy, że sprawdza się w wielu innych branżach. W czasie interaktywnych warsztatów zgłębisz podstawy pracy iteracyjnej. Poznasz podstawowe pojęcia i narzędzia. Dowiesz się między innymi czym jest Sprint, Product Backlog, Sprint Backlog czy Retrospektywa. Na pewno nie zabraknie również dyskusji na temat zastosowania zwinnych praktyk w Twojej pracy oraz dobrej zabawy 🙂

Podczas sesji Round Tables:
Odkryjesz razem z nami, że Agile nie ogranicza się tylko do IT.
Zakasasz rękawy i przy pomocy dostępnych narzędzi razem z zespołem zbudujesz swój produkt.
Przeżyjesz kilka iteracji, kilka zmian wymagań. Będziesz współpracować na żywo z klientem oraz wprowadzisz usprawnienia w pracę zespołu. Poczujesz siłę Agile na własnej skórze.

Tomasz Sierpiński – Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Współtwórca Fundacji Gra o Sens, gdzie od lat pomaga budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać. Posiada ponad 18 lat doświadczenia, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Obecnie związany z branżą Retail. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny, fan Czech, winiarstwa i biegania.

Wojciech Sienkiewicz – Lider i Trener z dwunastoletnim doświadczeniem m.in. w automotive, lotnictwie i IT. Praktyk zafascynowany wprowadzaniem Agile w miejsca i zespoły, w których jeszcze ich nie było. Wolontariusz w Fundacji Gra o Sens, w której spełnia się popularyzując “Agileowy Mindest”.