PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Agnieszka Cieślawska | Rafał Szymański

Temat: Magiczne techniki pracy Twojego zespołu! Przegląd sprawdzonych narzędzi liderów, po których zespoły regularnie osiągają wysokie wyniki.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Na stanie

Wyruszcie z nami w inspirującą podróż, pełną praktycznych porad i technik, które pomogą Waszym zespołom osiągnąć dobre wyniki.

Podczas naszego warsztatu zdobędziecie wiedzę i techniki, które od razu będziecie mogli wykorzystać w codziennej pracy z Waszymi zespołami. Odkryjecie, jak wspierać istniejące grupy w zwiększaniu skuteczności, a także jak powoływać i wspierać nowe zespoły w realizacji projektów i budowy produktów. W trakcie warsztatów stworzymy przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Co Was czeka?
Na początku przedstawimy Wam kilka modeli rozwoju grup, począwszy od początkowych etapów formowania zespołu, poprzez konflikty i wyzwania, aż do osiągnięcia pełnej efektywności.
Następnie przejdziemy do praktycznych technik i ćwiczeń, które pomogą Wam w pracy z zespołami, na różnych etapach rozwoju. Bez względu na to, czy pracujecie w biurze, czy zdalnie, te narzędzia okażą się nieocenione.
Na zakończenie omówimy praktyczne wskazówki, które pozwolą Wam wykorzystać te techniki, by pomóc zespołom. Podzielimy się naszymi doświadczeniami i podpowiemy, jak radzić sobie z trudnościami i odnosić triumfy w pracy z zespołem.
Pamiętajcie, że budowanie zgranego zespołu oznacza większą efektywność, większą kreatywność i możliwość realizacji niesamowitych projektów.

Agnieszka Cieślawska – Moje prawie 20 lat drogi zawodowej to niezapomniane projekty i różnorodne wyzwania, nauka programowania, analiza statystyczna procesów, wspaniali liderzy (oraz ci mniej wspaniali :)) i efektywnie współpracujące zespoły. Od ponad 5 lat systematycznie poszerzam swoją wiedzę z zakresu Agile i codziennie wykorzystuję ją w pracy z zespołami oraz przy rozwoju produktów. Szczególną uwagę zwracam na wprowadzanie usprawnień, redukcję marnotrawstwa i wspieranie budowania relacji w czasach pracy zdalnej. Na co dzień pracuję jako Agile Coach i dbam o zwinność, przewidywalności i jakość. W wolnych chwilach lubię się dzielić wiedzą, prowadząc warsztaty, mentoring oraz występując na konferencjach.

Rafał Szymański – Zarządza projektami od 2004 roku. Przez ponad 11 lat prowadził projekty metodami klasycznymi. Od 6 lat związany z branżą lotniczą i IT, realizując projekty przede wszystkim zwinnie. Certified Senior Project Manager IPMA-B, Professional SCRUM Master, SAFe Advanced SCRUM Master, Certified LeSS Practitioner.