PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Agnieszka Komorowska

Temat: Trudne rozmowy indywidualne, z zespołem i przełożonym. Jak się przygotować, by dialog był o wiele łatwiejszy?

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Ostatnie sztuki: 3

Niektóre rozmowy lub kontakt z daną osobą może być na tyle dużym wyzwaniem, że nie do końca wiadomo jak sobie z tym poradzić.
Jeśli bywa tak, że w tym, co mówią inni, widzisz dla siebie jakąś trudność lub na samą myśl o spotkaniu z drugim człowiekiem, coś w środku spina… Zapraszam Cię na mój warsztat!

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:
– Skąd bierze się myśl, że rozmowa będzie trudną?
– Dlaczego słyszymy niektóre rzeczy jako trudne dla nas?
– Co wspiera w trudnych rozmowach, a co przeszkadza?
– Czego się obawiasz, że się wydarzy?
– A gdyby tak… zmienić bieg wydarzeń?
– Czy sposób przygotowania się do rozmowy będzie zależny od tego, czy rozmawiamy ze współpracownikiem, z zespołem lub z przełożonym?
– Przygotowałem się na coś, a tu… niespodzianka..! jak sobie z nią poradzić
– Jak przygotować się do sytuacji, do których przygotować się nie da? Bo, np. zdarzają się ad hoc.

Agnieszka Komorowska – zanim zaczęła wspierać konflikty innych, sama rozwiązała wiele swoich wewnętrznych, a każdemu kolejnemu przygląda się z większą ciekawością. Mediatorka, trenerka mediacji i komunikacji opartej o empatię, inspirowanej Porozumieniem bez Przemocy (PbP / NVC) Marshalla B. Rosenberga.

Praktyk modelu IFS/SWR (Internal Family Systems / System Wewnętrznej Rodziny Richarda Schwartza), który wykorzystuje prowadząc indywidualne sesje terapii i zajęcia grupowe z koncentracją na traumie i jej wpływie na powstawanie uzależnień. Interesuje się Pozytywną Neuroplastyczność Mózgu Ricka Hansona oraz Logoterapią Victora Frankla.

Ma 15 lat doświadczenia w biznesie, w tym 10 lat na stanowiskach kierowniczych, co inspiruje ją do skupienia uwagi na wspieraniu osób, które same wspierają innych – zarówno w biznesie (liderów), w rodzinie (rodziców/opiekunów), jak i w edukacji (nauczycieli).