PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Aneta Orszewska | Radek Orszewski
836,40 zł
2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59
Brak w magazynie
Z tego warsztatu dowiesz się jak łączyć dwa ważne filary odkrywania, walidowania
a w końcu decydowania o rozwoju złożonego produktu:
– jak dobrze odkrywać propozycję produktu (value proposition discovery, praktyka walidowania koncepcji, czym nie jest nadużywane MVP)
– jak dobrze wizualizować i mierzyć proces discovery nim przekażemy coś do zrobienia (Upstream Kanban, ewolucja od Product Backlogu, metryki)
Jeśli więc budujesz produkt i oznacza to istotnie niewygodną, ale potrzebną i oszczędzajacą pieniądze szczerość to zapraszamy. To nie jest dla tych którzy tylko przepisują produkt z technologii A na B, ani dla tych, którzy budują coś, bo jest dobrym pomysłem, bo jest.. wymyślone przez nich. Jeśli chcesz również by stosowane przez Ciebie narzędzia i techniki układały się w spójny, dobrze zwizualizowany proces to dobrze trafiliście.
Komu może to się przydać?
– Product Ownerzy i Managerowie
– Analitycy Biznesowi,
– Pomysłodawcy start-upów
– Agile Coache i Scrum Masterzy
Aneta Orszewska – zajmuje się strategią biznesową i produktową, interesuje tematami product discovery, business agility, product-led growth i zwinnymi procesami. Obecnie działa w Boldare jako Head of Product Strategy – czyli człowiek rozwijający podejście produktowe wewnątrz i na zewnątrz. Wspiera klientów i zespoły w tworzeniu i realizowaniu skutecznych strategii produktów cyfrowych głównie na rynkach zagranicznych. Wcześniej działała wiele lat jako Business Development Director, pracowała w startupach, głównie w Niemczech, z wieloma globalnymi markami.
Radek Orszewski – Praktyk zarządzania i efektywnej organizacji pracy z ponad 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem w produktach i usługach cyfrowych, ale również we wdrażaniu zwinności do działów marketingu, designu, czy sprzedaży. Człowiek z innej bajki w IT, bo z wykształcenie biotechnolog. Rozpoczął pracę ze zwinnością naturalnie od Scruma już w 2008 roku i kontynuował ścieżkę Scrum Mastera przez wiele lat uzyskując m.in. tytuł Certified Scrum Professional (CSP-SM, CSP-PO).
Akredytowany przez Kanban University trener Metody Kanban, który dzięki skutecznym i udokumentowanym transformacjom organizacji uzyskał również tytuł akredytowanego coacha (KCP) i konsultanta (AKC). Ponieważ lubi dzielić się wiedzą, założył społeczności Lean Coffee w Berlinie i Wrocławiu. W Berlinie wykłada na CODE University.
Z racji sentymentu do przeszłości związanej z dziennikarstwem prowadzi również jedyny polski podcast poświęcony Kanbanowi
– Kanban przy kawie.