PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Anita Michalska

Temat: Zarządzanie sytuacyjne w zespole. Gdzie tu jest miejsce na coaching?

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Brak w magazynie

Kenneth Blanchard powiedział kiedyś, że największą nierównością jest równe traktowanie nierównych i, że trzeba spotykać pracowników tam, gdzie oni naprawdę są. Pomimo, że minęło ponad 60 lat od stworzenia jego koncepcji zarządzania sytuacyjnego, jego podejście wydaje się być najbardziej aktualnym, szczególnie przy zarządzaniu zwinnymi zespołami przy tak bardzo zmieniającej się rzeczywistości.

Podczas warsztatów:
• Dowiesz się co dokładnie oznacza zarządzanie sytuacyjne i jak można je wykorzystywać w dużych i małych zespołach w różnych branżach
• Będziesz mieć okazję do przeanalizowania kilku konkretnych case study
• Przećwiczysz swój sposób zarządzania sytuacyjnego

Dzięki tym warsztatom będziesz wiedzieć jak właściwie zdiagnozować czy Twój współpracownik potrzebuje wsparcia mentalnego czy merytorycznego oraz kiedy stosowanie coachingowego stylu pracy ma sens, a kiedy jest to strzał w kolano (Twoje lub współpracownika).

Od 13 lat uczę managerów w jaki sposób wdrażać zarządzanie sytuacyjne i czym się różnią kompetencje od zaangażowania oraz jak to robić, aby spotykać pracowników tam gdzie oni naprawdę są. Podczas warsztatów przedyskutujemy wątpliwości dotyczące różnych stylów zarządzania i zastanowimy się czego warto zrobić więcej, a czego mniej w swojej codziennej pracy.

Anita Michalska – Jest certyfikowanym coachem (EMCC) oraz certyfikowaną trenerką biznesu i umiejętności psychospołecznych. Specjalizuje się w pracy ze stresem, rozwiązaniu konfliktów wewnątrz zespołów oraz rozwijaniu kompetencji managerskich.Jako superwizor również sama regularnie uczestniczy w superwizjach, tzn. poddaje weryfikacji swój sposób pracy i słucha informacji zwrotnych od moich nauczycieli. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Wiele lat była związana ze sprzedażą i obsługą klienta w różnych firmach i branżach.

Przeprowadziła łącznie ponad 13.000 godzin sesji coachingowo – mentoringowych i warsztatów grupowych.