PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Emilia Sędziak

Temat: Negocjacje i komunikacja w projektach, czyli jak skorzystać z ich synergii żeby wiosłować w jednym kierunku.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Brak w magazynie

Projekty to gra zespołowa, a żeby osiągnąć zamierzony cel zespół musi się efektywnie komunikować i często negocjować między sobą różne rozwiązania. Niejednokrotnie byłam świadkiem zawieszenia działań, bo członkowie nie mogli się ze sobą „dogadać”. Czasami wynikało to z różnic kulturowych, jeśli projekt miał zasięg międzynarodowy, ale często jednak powodem był brak umiejętności poprawnego komunikowania się, asertywności i negocjacji.

Celem dyskusji naszego stolika będzie omówienie podstawowych elementów składających się na komunikację, która podnosi pewność siebie, pozwala zachowywać się asertywnie i przede wszystkim dzięki której osiągamy cele biznesowe i prywatne. Poznamy manipulacyjne techniki negocjacyjne, żeby wiedzieć jak się przed nimi bronić.

Warsztaty natomiast będą typowo zadaniowe. Uczestnicy zobaczą, że końcowe efekty mogą być zupełnie różne, w zależności, kto będzie drugą stroną w komunikacji oraz od tego jak poprowadzimy cały cykl. Wisienką na torcie będą praktyczne symulacje negocjacyjne.

Emilia Sędziak – Od 2008 roku działa w biznesie międzynarodowym.

• Tworzyła CUW (Centrum Usług Wspólnych),
• Centralizowała i optymalizowała procesy biznesowe
• Zarządzała zespołem

Od 2019 roku, prowadząc własną firmę, przeprowadziła tysiące godzin zajęć i konsultacji z klientami oraz firmami z zakresu negocjacji współpracy międzynarodowej.

Według testu Talent Dynamics jest Deal Maker’rem, czyli urodzonym negocjatorem. Jako „Negocjator do wynajęcia” pomaga firmom negocjować warunki współprac, kontraktów i umów w Polsce jak i za granicą. Prowadzi szkolenia, konsultacje i wykłady z zakresu biznesu międzynarodowego oraz układa strategie negocjacyjne.

Jest wykładowcą akademickim na WSB w Warszawie oraz ANS w Koninie. Otrzymała nagrodę w kat. „Lider wśród Trenerów biznesowych” przyznawanej podczas XIV edycji Polish Businesswomen Awards.