PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Grzegorz Bednarczyk

Temat: Scrum Master 2.0 w epoce sztucznej inteligencji czyli jak wykorzystać ChatGPT i inne narzędzia dla zwiększenia efektywności i doskonalenia swojej roli.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Ostatnie sztuki: 1

W dobie szybkiego rozwoju sztucznej inteligencji, Scrum Masterzy muszą dostosować swoje umiejętności i metody pracy, aby sprostać nowym wyzwaniom. Podczas 4-godzinnego stolika uczestnicy będą mogli poznać możliwości zastosowania ChatGPT i innych narzędzi bazujących na AI do zwiększenia efektywności oraz doskonalenia swojej roli w organizacjach. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, debat i zdobycia cennych wskazówek od praktyków.

Tematy, które poruszymy podczas wspólnej dyskusji:
Scrum Master 2.0 – ewolucja roli w dobie sztucznej inteligencji: Omówienie zmian, jakie niesie ze sobą rozwój AI dla Scrum Masterów oraz przegląd nowych umiejętności i kompetencji, które będą niezbędne w przyszłości.
Wykorzystanie ChatGPT w pracy Scrum Mastera: Prezentacja praktycznych zastosowań ChatGPT w codziennych zadaniach Scrum Mastera. Inne narzędzia bazujące na AI dla Scrum Masterów: Przegląd dostępnych rozwiązań i technologii, które mogą pomóc Scrum Masterom w wykonywaniu swojej roli.
Szanse i zagrożenia związane z szybkim rozwojem AI dla Scrum Masterów: Analiza potencjalnych korzyści oraz zagrożeń, które mogą pojawić się w związku z upowszechnieniem tej technologii.
Etyka i odpowiedzialność Scrum Masterów w związku z wykorzystywaniem AI oraz omówienie możliwych dylematów moralnych.

Grzegorz Bednarczyk – Od 12 lat jestem związany z branżą IT z czego 4 ostanie lata jako Scrum Master. Zawsze stawiam na pragmatyzm i zdrowy rozsądek przy wdrażaniu zwinnego podejścia w organizacjach. W swojej pracy korzystam z narzędzi z zakresu psychologii, komunikacji i technologii, aby maksymalnie zwiększyć swoją skuteczność i osiągnąć sukces w obecnej roli. Obserwuję rosnące wymagania wobec ludzi, którzy pracują na stanowiskach Agile w firmach oraz potrzebę wykazania swojej wartości poprzez mierzalne wyniki. Prowadzę także mentoring dla osób chcących szybciej rozwijać się w roli Scrum Muster’a.