PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Justyna Fortuna

Temat: Od tradycyjnego zarządzania projektami do agile’owego Servant Leadershipu. Jak zwiększyć elastyczność i efektywność zespołu?

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Na stanie

Poznaj potęgę agilowego „Servant Leadershipu” na moim innowacyjnym warsztacie, gdzie wprowadzę Cię w świat nowoczesnego zarządzania projektami. Opuszczając schematy tradycyjnego modelu, odkryjesz, jak skutecznie zwiększać elastyczność i efektywność swojego zespołu, czerpiąc z filozofii agile.

Ten interaktywny warsztat jest doskonałym miejscem dla liderów i menedżerów projektów, którzy pragną odmienić swoje podejście do zarządzania, zwiększyć produktywność zespołu i osiągać lepsze rezultaty.

Podpowiem Ci jak transformować swoje umiejętności zarządzania w świadomy sposób, stając się liderem służebnym, którego priorytetem jest rozwijanie potencjału innych, a nie tylko dostarczanie wyników. Takie podejście pozwoli Ci zbudować zespół, który charakteryzuje się zwinną reakcją na zmiany, odpornością na trudności oraz nieustającym dążeniem do doskonalenia

Odkryjesz, jak:

  • zrozumieć filozofię i techniki „Servant Leadership”,
  • wykorzystać metodologię agile do stworzenia elastycznego i reagującego zespołu,
  • identyfikować i rozwijać mocne strony członków zespołu,
  • budować kulturę ciągłego doskonalenia i innowacji,
  • przyspieszyć proces podejmowania decyzji i zwiększyć efektywność pracy zespołu.

Czy jesteś gotowy na przyspieszenie swojego rozwoju jako lider? Dołącz do mnie i zacznij swoją podróż w stronę skutecznego „Servant Leadershipu” już dziś. Znajdziesz tu praktyczne narzędzia, inspirujące dyskusje i profesjonalne wsparcie, które pomogą Ci przekształcić swoje umiejętności zarządzania i zainspirować swój zespół do osiągnięcia nowych szczytów.

Justyna Fortuna – z wykształcenia Dziennikarka i Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w dużych organizacjach finansowych. Jako Scrum Master wspiera zespoły zwinne w rozwoju oraz podnoszeniu satysfakcji oraz efektywności pracy. Na co dzień realizuję zadania zarówno Scrum Mastera, jak i wspiera organizację w procesie wprowadzania zmian, identyfikacji blokerów czy realizacji procesu szkoleń. Jako SM uczy, trenuje i facylituje zespoły Agile. Zachęca do stosowania frameworków Scrum, Kanban, LeSS.

Justynę ze względu na posiadane doświadczenie Managerskie przede wszystkim interesuje Zarządzanie 3.0 w tym motywacja wewnętrzna, zwinność organizacji i leadership. Brała udział w Transformacji Agile dużej organizacji finansowej w Polsce. W trakcie transformacji pełniła czynną rolę operacyjną jako Scrum Master, pracując z różną liczbą Zespołów Agile.