PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Kornelia Trzęsowska

Temat: Skutecznie zdalnie! Czyli jak wspierać zespoły na odległość w dowożeniu pracy?

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Brak w magazynie

Czego dowiecie się przy naszym stoliku:
● Jak skutecznie zarządzać Twoim zdalnym czasem, żeby osiągać efektywność, czerpać przyjemność z codziennej pracy i przede wszystkim – nie zwariować?
● Jak zarządzać pracą zespołu, kiedy nie siedzimy wszyscy w jednym biurze?
● Jakie są największe wyzwania w pracy zdalnej i jaki złoty środek może im zaradzić?
● Zarządzanie wielokulturowym zespołem zdalnym – jak podejść do różnic kulturowych i wyzwań różnej strefy czasowej?

Praca zdalna stała się naszą nową rzeczywistością. Wiemy już, że nigdy nie wrócimy do biur w wymiarze czasu sprzed pandemii. Coraz więcej osób decyduje się na pracę w 100% wirtualną, zostając tzw. digital nomadami. Bez wątpienia zarządzanie zdalne różni się od prowadzenia zespołów stacjonarnych. Jak więc podejść do tego tematu, żeby zarządzanie było skuteczne, wystarczająco dobrze i żeby czerpać z tego prawdziwą przyjemność?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie wszystkich, którzy są na co dzień członkami zdalnych zespołów, zarządzają nimi, Scrum Masterują lub przymierzają się do pracy zdalnej w najbliższej przyszłości.

Kornelia Trzęsowska – IT Project Managerka zafascynowana przez świat nowych technologii. Uważa, że kluczem do dobrze zrealizowanego projektu jest zadbana komunikacja i skuteczne łączenie świata zespołu ze światem klienta. Obecnie działa jako Delivery Managerka w jednym z międzynarodowych software housów, łącząc role PMki, Scrum Masterki i Account Managerki, jeśli wymaga tego dany projekt. Wspiera głównie klientów z rejonu D-A-CH, płynnie posługując się językiem niemieckim. Baterie ładuje dzięki wolontariatowi, jodze, przeróżnej muzyce i kreatywnym zajęciom. Wierna fanka swojego miasta Wrocławia, którego uroki i kulinarne zakątki odkrywa w wolnych chwilach.