PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Marek Bugiel

Temat: Jak przekonać zarząd, klienta i managera do Twojego pomysłu, czyli kilka słów o stawianiu trafnych hipotez i eksperymentów.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Brak w magazynie

Zdobądź kilka wskazówek do praktyka na temat testowania rozwiązań i analizowania osiąganych wyników. Żeby oddzielić fakty od opinii zaczniemy od zadania sobie kilku podstawowych pytań:
Kim są decydenci?
Poznałeś osoby podejmujące decyzję ?
Kim są?
Co jest dla nich ważne ?
Co ich motywuje ?

Jeżeli wiesz do kogo mówisz to wiesz i co powiedzieć,
aby zwiększyć szansę na pozytywną decyzję.
Co musisz przemyśleć, żeby eksperyment miał sens?
Jak wygląda początkowy zakres działań za kulisami?
Jakie warto mieć przygotowane narzędzia?
Dlaczego kluczem jest sukcesu jest komunikacja współpraca?
Jak zaangażować innych do współpracy nad eksperymentem a potem nad wdrożeniem zmiany?
W czym pomoże Ci narzędzie Celebration Grid?
W jaki sposób wizualizować ilość eksperymentów oraz sposobu podejmowania decyzji?

Również w środowisku biznesowym istnieje kilka zasad, które przydadzą się podczas planowania i przeprowadzania eksperymentów. Pracując w tak szybko zmieniającym się i złożonym otoczeniu, testowanie i ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań wydaje się jedynym słusznym wyjściem. Realizowane projekty i produkty są poddawane ciągłej zmianie. Dlatego lepiej, po pierwsze, oswoić się z tą sytuacją. Po drugie doszlifować kompetencje i poznać narzędzia, które ułatwią działanie w trybie „ciągłej zmiany”. Narzędzia, wskazówki, anegdoty i praca na konkretnym przykładzie – to wszystko podczas tej sesji Round Tables!

Marek Bugiel – Manager posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach, obecnie zarządzający technologicznym software house. Praktyk w dziedzinie zarządzania organizacją oraz budowania zespołów, w tematach zwinnych projektów i przywództwa wychodzący poza obszar IT. Mentor managerów na różnym etapie kariery.

Marek przeszedł bardzo ciekawą drogę od programisty, Scrum Mastera, poprzez project managera, managera liniowego, awansując również na delivery managera odpowiedzialnego za pracę wielu zespołów projektowych. Tak szerokie doświadczenie pomaga mu lepiej doradzać osobom na różnych stanowiskach w hierarchii oraz dokładniej tłumaczyć zagadnienia związane z zarządzaniem. Prowadzi szkolenia i doradza w zakresie zarządzania w tym również zarządzania projektami oraz wdrażania zwinnego podejścia i zarządzania zmianą.