PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Michał Guzowski

Temat: Jak zmaksymalizować efektywność organizacyjną dzięki No-Code: kompletny przewodnik planowania transformacji cyfrowej.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Na stanie

Podczas warsztatu przedstawimy kompleksowe podejście do Strategii Cyfryzacji w nurcie No Code.

Dowiesz się:

  • Jak zbudować wizję i opracować Business Value Assessment
  • Poprowadzić iteracyjnym procesem dostawczym w duchu Fusion Team (tworzenie rozwiązania przez osoby IT oraz osoby nie-IT)
  • Monitorować Map of the Value Chain oraz zaplanować budowanie kompetencji Citizen Developerów w organizacji

Podzielimy się z osobami uczestniczącymi w warsztacie narzędziami analitycznymi, a także pokażemy rozwiązania software’owe Microsoft.

Michał Guzowski –  Ekspert i entuzjasta nowych technologii. Ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader.

W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji, Integracji i Zrównoważonego rozwoju: Developico oraz Akademii Aplikacji.

Wykładowca, członek rad programowych, prelegent, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce, od 2020 rokrocznie odznaczany tytułem Microsoft Most Valuable Professional. Jest także inicjatorem konferencji NoCodeDays – pierwszego w Polsce wydarzenia skupiającego entuzjastów, citizen developerów i ekspertów No-Code i Low-Code w Polsce.

Aktywny na LinkedIn. Swoje luźne przemyślenia spisuje na swoim blogu https://michalguzowski.pl/.

Prywatnie ojciec dwóch synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków. Dookoła IT interesuje się modelami biznesowymi, sprzedażą, startupami, psychologią i zarządzaniem.