PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Wojciech Sienkiewicz | Tomek Sierpiński

Temat: Zwinne wytwarzanie produktów i usług? – czyli o Agile poza IT.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Ostatnie sztuki: 2

Gra symulacyjna: Agile poza IT, czyli zwinne podejście tworzenia produktów i usług

Chcesz wyprodukować coś innowacyjnego i nie wiesz jak zorganizować pracę projektową? Czujesz, że nie wszystko możesz zaplanować i potrzebujesz sprawdzonej metody, która pomoże Ci śledzić postępy oraz reagować na zmiany? Agile obił Ci się już o uszy, ale czujesz, że w branży, w której pracujesz nie ma on zastosowania, bo ponieważ jest ograniczony tylko do IT?

Podczas tej sesji Round Tables odkryjesz, że Agile nie ogranicza się tylko do IT. Weźmiesz udział przygotowanej przez nas specjalnie na tę okazję grze symulacyjnej. Zakasasz rękawy i przy pomocy dostępnych narzędzi razem z zespołem zbudujesz swój produkt. Sprawdź się w boju! Przeżyj kilka iteracji, kilka zmian wymagań. Współpracuj na żywo z klientem oraz wprowaź usprawnienia w pracę zespołu. Poczuj siłę Agile na własnej skórze!

Pokażemy Ci jak zwinnie podejść do tworzenia produktów i usług. Sprawdzimy jak działa proces empiryczny w praktyce. Dla nas Agile nie ogranicza się tylko do pisania oprogramowania. Z doświadczenia wiemy, że sprawdza się w wielu innych branżach. W czasie tych interaktywnych warsztatów zgłębisz podstawy pracy iteracyjnej. Poznasz podstawowe pojęcia i narzędzia. Dowiesz się między innymi czym jest Sprint, Product Backlog, Sprint Backlog czy Retrospektywa. Na pewno nie zabraknie dyskusji na temat zastosowania zwinnych praktyk w Twojej pracy oraz dobrej zabawy 🙂

Sesję poprowadzą praktycy z Fundacji Gra o Sens:

Wojciech Sienkiewicz – Konsultant, Lider i Trener z dwunastoletnim doświadczeniem m.in. w automotive, lotnictwie i IT. Praktyk zafascynowany wprowadzaniem Agile w miejsca i zespoły, w których jeszcze ich nie było. Wolontariusz w Fundacji Gra o Sens, w której spełnia się popularyzując “Agileowy Mindest”.

Tomasz Sierpiński – Engineering Team Leader, Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Współtwórca Fundacji Gra o Sens, gdzie od lat pomaga budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać. Posiada ponad 18 lat doświadczenia, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Obecnie związany z branżą Retail. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny, fan Czech, winiarstwa i biegania.