PMP#28 Wrocław 29.09.2023 – Wojciech Chmaj

Temat: Narzędziownik lidera, czyli w jaki sposób dobierać narzędzia, by usprawniać system pracy Twojego zespołu.

836,40 


2023/09/29 09:45 - 2023/09/29 23:59

Brak w magazynie

Przy stoliku porozmawiamy o różnych narzędziach, metodach i sposobach ich doboru, a których stosowanie powinno dać szansę Tobie i zespołowi lepiej się poznać, współpracować i osiągać zakładane cele. Oczywiście, nie będzie to tylko teoretyczny bełkot, lecz oprzemy dyskusję o przykłady z życia wzięte i co najważniejsze, część z tych narzędzi będziecie mogli sprawdzić już w trakcie warsztatów.

Wojciech Chmaj – Prywatnie maniak czytania (ponad 3257 książek) , zawodowo inżynier, certyfikowany kierownik projektu (IPMA B), od ponad dwudziestu lat pełniący z sukcesami funkcje menedżerskie w projektach związanych z wdrożeniami w różnych branżach, m.in IT, farmaceutycznej, pacjenckiej, telekomunikacyjnej, bezpieczeństwa elektronicznego czy budowlanej, o wartościach budżetów liczonych w milionach :-).

Aktywny Asesor konkursu na najlepiej zarządzane projekty w Polsce, oceniane według standardu IPMA Project Excellence Baseline.

Zwolennik dobierania najlepszych narzędzi z różnych metodyk, zarówno zwinnych jak i tradycyjnych, tak by osiągać zamierzone cele.