PMP#29 Kraków 15.09.2023 – Barbara Fujawa

Temat: Strateg i taktyk jako nierozłączny duet podczas maksymalizacji wartości, czyli jak może wyglądać naprawdę efektywna współpraca pomiędzy Scrum Masterem i Product Ownerem?

307,50 


2023/09/15 17:00 - 2023/09/15 23:59

Brak w magazynie

Zapraszam Cię warsztat, którego głównym celem będzie wymiana wiedzy, doświadczeń i pomysłów pod kątem kluczowych zagadnień dotyczących wzajemnej współpracy Scrum mastera i Product ownera w trakcie codziennej pracy ze zwinnym zespołem. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania z obszaru:

  • Specyfiki roli Scrum Mastera i Product Ownera podczas ustalania celów, priorytetów i budowania backloga

  • Dobrych praktyk i antywzorców we wzajemnej współpracy

  • Przydatnych narzędzi z obszaru facylitacji, które pomogą usprawnić współpracę pomiędzy Scrum Masterem i Product Ownerem

Na ten warsztat zapraszam zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych Scrum Masterów oraz Product Ownerów – zróżnicowana grupa to podstawa do efektywnej dyskusji!

Do zobaczenia!

Barbara Fujawa – Facylilator, Scrum Master i Agile coach z 8-letnim doświadczeniem w IT. Wspieram zespoły jak i organizacje w usprawnianiu/tworzeniu procesów z wykorzystaniem metod i narzędzi pracy zwinnej, a przede wszystkim nieustannego dążenia do znalezienia odpowiedzi na pytanie: „dlaczego”? 😉