PMP#29 Kraków 15.09.2023 – Karolina Mencel | Grażyna Rożek

Temat: Myśl procesowo, usprawniaj swoją pracę - jak mapować procesy wykorzystując notację BPMN 2.0.

307,50 


2023/09/15 17:00 - 2023/09/15 23:59

Brak w magazynie

Czujesz, że w Twojej organizacji są obszary szarości – nie wiesz kto odpowiada za realizację konkretnego zadania? Brakuje procedur lub po prostu chcesz mieć poukładany proces? Te warsztaty są dla Ciebie 🙂 Umiejętność modelowania procesów biznesowych to podstawa kompetencji analityków biznesowych w wielu branżach. Jednak nie musisz być analitykiem, żeby czerpać korzyści z mapowania!

W czasie tej sesji Round Tables dowiesz się jak w rzeczywistości wygląda mapowanie procesów i jak należy się do niego przygotować.

Przećwiczymy model SIPOC, który pozwoli nam na wprowadzenie Cię w świat myślenia procesowego. Omówimy podstawy notacji BPMN 2.0, która umożliwi Ci mapownie dowolnych procesów z którymi spotykasz się na co dzień. Na warsztacie wspólnie zmapujemy proces, co pozwoli Ci spojrzeć na całość z punktu widzenia mapującego analityka jak i uczestnika procesu.

Grażyna Rożek – Liderka, Konkret PMka, Scrum Masterka – od 7 lat zbiera doświadczenie ze świata projektów z różnych branż zaczynając od logistyki oraz produkcji przez świat analityki biznesowej aż po IT dla farmacji. Aktywnie promuje i szkoli współpracowników z podejścia procesowego i umiejętności mapowania. Mapy procesów wykorzystuje w codziennej pracy Koordynatorki projektów w Dziale analiz.

Jestem otwarta na ciągłe rozszerzanie narzędziownika PMki, wdrażam standardy prowadzenia projektów i potrafię sprawić, aby działały nie tylko na papierze. Jestem entuzjastką dobrze działającego procesu i jego ciągłego doskonalenia.

Karolina Mencel – Konkret PMka, Scrum Masterka, pasjonatka zarządzania projektami. Na co dzień koordynuję projekty w dziale analiz. Obecnie współpracuję z Zespołem danych podstawowych, a także prowadzę wewnętrzne międzyzespołowe projekty. W pracy skupiam się na mocnych stronach zespołów oraz na zwinnym dostarczaniu wartości. Aktywnie szkolę z mapowania procesów. Umiejętność myślenia procesowego oraz mapowania procesów niejednokrotnie pozwoliła mi zapanować nad projektem oraz poukładać rzeczywistość wokół niego.