PMP#29 Kraków 15.09.2023 – Marek Dohnalik

Temat: Analiza ryzyka z wykorzystaniem metody Potential Problem Analysis.

307,50 


2023/09/15 17:00 - 2023/09/15 23:59

Brak w magazynie

Jeśli kiedykolwiek czuł_ś się zagubion_ myśląc o analizie ryzyka lub szukał_ś praktycznej metody w tym obszarze, ta sesja jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Mam przyjemność zaprosić Cię na warsztat z analizy ryzyka, który pozytywnie wpłynie na Twój sposób prowadzenia tego etapu zarządzania projektem.

Warsztat oparty będzie o metodę Potential Problem Analysis (PPA), opracowaną przez Kepnera i Tregoe. Poprzez uczestnictwo w tym warsztacie zobaczysz, że analiza ryzyka to bardzo logiczny proces, który może stać się Twoim sprzymierzeńcem w skutecznym przygotowaniu i zarządzaniu realizacją projektu.

Podczas warsztatów, na przykładach z życia codziennego przekonasz się, że na co dzień, nie zawsze świadomie, korzystasz z poszczególnych etapów analizy ryzyka. W trakcie sesji Round Tables, bazując na metodzie PPA, nauczysz się skutecznie identyfikować i hierarchizować ryzyka, które mogą wpływać na Twój projekt. Zrozumiesz w jaki sposób zaplanować działania mające na celu przygotowanie się do odpowiedniego zarządzania ryzykiem w projekcie.

Struktura i spójność metody PPA zapewni Ci konkretny i logiczny framework do prowadzenia analizy ryzyka. Dzięki temu zdobędziesz narzędzie do systematycznej analizy ryzyka w swoim projekcie, unikając przypadkowości i zapewniając spójność w podejściu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w analizie ryzyka 🙂

Marek Dohnalik – Członek Art Strategy Group, specjalizuje się w zarządzaniu projektami w obszarach technicznych. W swojej pracy łączy podejście klasyczne z praktykami zwinnymi, w celu optymalizacji zarządzania projektami. Doświadczony w diagnozowaniu potrzeb organizacji. Wspiera zarówno organizacje jak i kierowników projektów w zwiększeniu skuteczności prowadzenia procesu zarządzania projektami.

Zwolennik ciągłego doskonalenia istniejących procesów oraz ewolucyjnego wdrażania zmian w organizacjach. Brał udział w licznych projektach doradczych i szkoleniowych, m.in. dla firm: Bureau Veritas Polska Sp. z o.o., CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k., Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A., TBS Wrocław oraz innych firm z sektora produkcyjnego, energetycznego, automotive, bankowego, poligraficznego i przemysłu ciężkiego.