PMP#29 Kraków 15.09.2023 – Paweł Grzegorczyk

Temat: Motywacja w zespołach projektowych - jak energia Project Managera wpływa na motywację zespołu?

307,50 


2023/09/15 17:00 - 2023/09/15 23:59

Brak w magazynie

Podczas tej sesji warsztatowej wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Motywacja. Hit, kit czy mit?
  • Jakie są typy i modele motywacji?
  • Jak energia Leadera / Project Managera wpływa na motywację zespołu?
  • Co aktywność sportowa ma wspólnego z motywacją w zespole projektowym?

Podczas tej sesji Round Tables umówimy narzędzia i techniki motywacyjne – każdy uczestnik podzieli się swoimi sprawdzonymi narzędziami lub/i technikami pod pojęciem motywacja. Następnie poddamy je dyskusji i spróbujemy je skategoryzować (ze względu na osobowości i środowiska). Sprawdzimy czy motywacja w szeroko rozumianej definicji to mit czy faktycznie jest potrzebna.

Paweł Grzegorczyk – Ekspert doświadczony w zarządzaniu dużymi projektami i programami IT/Telecom: 20 lat doświadczenia zawodowego w środowisku IT, 8 lat w zarządzaniu projektami. Skutecznie zarządzałem Zespołem Scrumowym, a także programami z 40+ interesariuszami na poziomie globalnym podczas Continuous Delivery (CI/CD) do 10+ klientów. Ścisła współpraca z zespołami klienckimi. Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi i wielokulturowymi zespołami projektowymi, w tym zespołami wirtualnymi.

Zaangażowany, energiczny gracz zespołowy, sprawdzone umiejętności przywódcze. Zawsze gotowy na nowe wyzwania zawodowe PM Mentor w programach Tech Leaders i PMI Poland. Mentor w języku angielskim i polskim. Rozpoczęcie prywatnego doradztwa w obszarze zarządzania projektami. Lubię dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, więc nie wahaj się ze mną skontaktować. Miłośnik sportów wytrzymałościowych (jazda na rowerze/bieganie/pływanie) i miłośnik przyrody (obserwowanie ptaków)