PMP#29 Kraków 15.09.2023 – Wojciech Grzybowski | Krzysztof Kondracki

Temat: Stwórz sobie grę i rozegraj projekt ze swoim zespołem!

307,50 


2023/09/15 17:00 - 2023/09/15 23:59

Brak w magazynie

Zbuduj akwedukt ku chwale Cesarza, stwórz wielką armadę, aby chronić szlaki handlowe Hiszpanii przed brytyjskimi korsarzami, uruchom nową kolonię na Marsie. Realizuj ze swoim zespołem wszystko, co tylko podpowie Ci wyobraźnia. Stwórz dla swojego zespołu poligon rozwoju kompetencji projektowych. Zapraszamy Cię do działania w duchu twórczego rozwoju. Skorzystaj z generatora gier aleGRA i wykreuj narzędzie, które pozwoli Ci potrenować wraz z zespołem zarządzanie czasem, zasobami i jakością w projekcie. Nasz generator to proste w użyciu narzędzie, które krok po kroku prowadzi przez tworzenie fabuły i mechaniki gry. Wypracowany przy naszym stoliku pomysł, da Ci inspirację do zorganizowania ciekawego i rozwojowego spotkania ze swoim zespołem.

Wojciech Grzybowski – Trener Biznesu, Coach, Twórca gier strategicznych, ekspert w zakresie wydobywania potencjału z zasobów ludzkich, budowania synergii współpracy i zarządzania silnymi zespołami. Autor programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla. Jest również autorem wielu w artykułów na łamach prasy dla menadżerów. Trener i wykładowca na studiach MBA.

Zdobywca dwóch nagród: Lider Zmiany w Edukacji w 2021 za stworzenie 10 gier na lekcje przedsiębiorczości oraz zdobywca pierwszej nagrody Innowacja Edukacyjna Roku 2022 za symulację Wschód Dzikiego Zachodu.

Krzysztof Kondracki – Trener, coach, facylitator i konsultant. Autor i realizator licznych projektów szkoleniowych i wdrożeniowych dla polskich i zagranicznych korporacji. Prowadzi zajęcia dotyczące umiejętności menedżerskich, szkoli również trenerów. Specjalizuje się w metodyce prowadzenia warsztatów biznesowych oraz tworzeniu gier szkoleniowych. Szkoli trenerów w umiejętnościach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem warsztatów biznesowych.

Zdobywca dwóch nagród: Lider Zmiany w Edukacji w 2021 za stworzenie 10 gier na lekcje przedsiębiorczości oraz zdobywca pierwszej nagrody Innowacja Edukacyjna Roku 2022 za symulację Wschód Dzikiego Zachodu.
Jego szczególną pasją jest trening twórczego myślenia oraz facylitacja pracy grup twórczego myślenia pracujących nad rozwiązywaniem problemów biznesowych.